Yüz Bakımı

Yüz Bakımı
Göster:
Sırala:

Clinique 7 Day Scrub Cream 100 ml Peeling

Pürüzlü, donuk yapı görünümünü ve cilt yüzeyinden arınmasına yardımcı olur. İnce çizgi görünümünü azalmasını destekler. Nemlendirici için cildi en temiz duruma getirmeye katkıda bulunur.  Her ci..

129,00 TL

Clinique All About Eyes 15 Ml Göz Kremi

Cilt Tipleri: Tüm cilt tipleri için uygundur. Hafif formüllü göz bakım kremi, gözaltı morluk ve şişlik görünümlerini ortadan kaldırmaya ve daha aydınlık  bir görünüm sağlamaya katkıda bulun..

159,00 TL

Clinique All About Eyes Rich 15 ml Göz Kremi

Ürün Özellikleri Zengin nem içeriği ile göz çevresindeki koyu halka, ince çizgi ve morluk görünümlerinin azaltılmasına yardımcı olur. Zararlı dış etkenlere karşı cildin nem oranının artmasına katkıda..

159,00 TL

Clinique Sonic Sistem Arındırıcı Temizleme Fırçası

Gün içinde toz ve kirle sürekli olarak temas eden cildimiz, çevre koşullarından olumsuz etkilenir ve gözenekler tıkanmaya başlar. Lider Clinique dermatologları tarafından geliştirilen Clinique Sonic A..

529,00 TL

Lancome Absolue Precious Cells Night Cream

Lancome Absolue Precious Cells Night Cream 50ml; Ürün Özelliği:Gece Kremi Cilt Tipi:Tüm Ciltler Marka:Lancome Ürün Miktarı:50 ML Fonksiyon:Yenileyici özellikleri ve en uygun fiyatlarıyla n11'de Anti A..

989,00 TL

Lancome Absolue Bx Creme P 50 ML

Gündüz kremi.Çevresel faktörler ve stres dolayısıyla yaşlanan kadınlar için. Cilt yoğun bir biçimde yeniden yapılanır, sıkılaşır, en derin kırışıklıklar dahi azalmış görünür. ..

749,00 TL

Lancome Absolue Bx Yeux P 15 ML

Devrim yaratan molekül, ProXylane nın faydaları güçlü besleyici özelliği ile bilinen beyaz zambak özü ile birleştirilmesi sonucunda cildi yoğun olarak yeniler, besler ve cilde ışıltı kazandırır. Kulla..

449,00 TL

Lancome Absolue Extrait Eau Soin 150 ML

İnce nemlendirici mist yumuşatır, nemlendirir ve cilt ışıltısını canlandırır, doğal gülsuyu içerir.Ferahlık ve konfor cildi sarar her sabah bir gül bahçesi aydınlık kokusunu bırakır . Anında cildi nem..

589,00 TL